Rusko vízum

Rusko vízum

Moji zkušenost jsem získala, když jsem si vybrala Rusko na slevovém portálu. Myslím tím samozřejmě poznávací cestu, kterou nabízeli, měla velmi zajímavý program a za opravdu přijatelné peníze, proto jsem se rozhodla, že Rusko navštívím. Jediné co mi vrtalo hlavou, bylo vízum. A to proto, že ihned u mé slevy bylo napsané, že vízum si musí účastníci vyřídit samy. Jak už asi tušíte, rozhodla jsem se, že Rusko navštívím i přesto, že potřebuji vízum.

Zjišťovala jsem si na internetu, jaká cesta je nejjednodušší a především nejspolehlivější. Zjistila jsem, že to není zas až tak obtížné. Rusko a vízum se dají najít na spoustě stránek, kde je popsáno co a jak. Základy se v podstatě neliší a najdete všude to samé. Jako pas, fotografii, vyplnit formulář – a tu už je často problém, ne všechny webové stránky jsou aktuální a nemají tedy ani aktuální formuláře a pozor, ne vždy to jde na první pohled poznat! Další je pozvání pro Rusko, které je pro vízum absolutně nutné. Místo pozvání můžete použít i cestovní voucher. To byl můj případ, jelikož jsemRusko navštívila spolu s cestovní kanceláří, poskytli mi voucher k mé cestě a na základě něho jsem vyřizovala vízum. V závěru bych dodala, že jsem využila služeb cestovní společnosti, a to především proto, že jsem nacházela nesrovnalosti na internetových stránkách a navíc jsem se potřebovala s někým poradit, s někým kdo mi dodá pocit jistoty, že mám vše v pořádku.

Oslovila jsem tedy agenturu, která vyřizuje vízum pro Rusko a sdělila jim plán mé cesty. Vyřídili mi turistické vízum, které slouží pro takovéto poznávací zájezdy. Všechny podklady mi dodali, stačilo pouze vyplnit, všechno odeslali k vyřízení a o celý průběh se postarali bez mé další účasti. Pokud chcete také navštívit Rusko, můžu vyřízení víza přes agenturu pouze doporučit. Vízum Vám vyřídí spolehlivě do 10 pracovních dnů a to ať už zvolíte Rusko nebo jinou oblast. Pokud zvolíte stejně jako já Rusko, přeji Vám šťastnou cestu a klidné vyřizován víza.