Víza Rusko

Vízum do Ruska snadno a rychle

Víza Rusko jsou nejsnazší vyřídit přes cestovní agenturu nebo speciální společnost, která se vyřizováním víza Rusko zabývá. Každopádně je nutné mít vždy na paměti, že pokud si viza rusko vyřídíte až na poslední chvíli, může se vám opravdu hodně prodražit. Proto je lepší naplánovat si vše tak, abyste víza Rusko měli doma vyřízené aspoň dva týdny před odjezdem/odletem.

K vyřízení víza Rusko potřebujete pasovou fotografii (standardní rozměr tři krát čtyři centimetry), vyplněný dotazník a kopii cestovního dokladu. Také je k žádosti o vyřízení viza rusko nezbytné přiložit i kopii a o vyřízení zdravotního pojištění po dobu pobytu a nezapomenout přidat k dokumentům týkajících se víza Rusko pozvánku z Ruska – jedná se například o zvoucí pozvánku někoho, kdo v Rusku trvale žije; nebo použít turistický voucher. Vše se dá pořídit online – například na visaru.com pořídíte pozvánku z Ruska za cenu okolo 450 korun.

Cena víza Rusko se pohybuje zhruba okolo 960 korun a více. Samozřejmě vždy záleží na druhu víza Rusko a na délce pobytu. Na většině stránek společností, které se vyřizováním víza Rusko zabývají, naleznete kalkulačku, kde si vše můžete z pohodlí domova propočítat a cenu viza rusko si vykalkulovat. Popřípadě můžete porovnat nabídku více takových společností, ale určitě bych nespoléhala na to, že ta nejlevnější nabídka vyřízení víza Rusko bude nejvýhodnější. A naopak, že ta nejdražší bude nejspolehlivější. Vždycky je nejlepší si do takové společnosti zavolat a na vyřízení víza Rusko se domluvit. Popřípadě se poptat na viza rusko známých.

Jinak pokud hodláte cestovat po Rusku, je škoda sjednat si jednovstupové víza Rusko, protože můžete spontánně chtít se podívat do nějaké země, která s Ruskem sousedí, a nebudete mít tu možnost. Cenově to není takový rozdíl. Takže i na to je dobré při sjednávání víza Rusko myslet. Jakmile však budete mít viza rusko vyřízené, letenky koupené, hotel či jakékoliv jiné ubytování zařízené, můžete se jen těšit na krásnou přírodu a přátelskou ruskou povahu.